Tłumacz językowy - praca zdalna

Dodał(a): 202620734

Powiat: Łódź
Telefon: 134376395

Wyświetleń: 85
Napisz wiadomość
Ocena: 1 Głosów: 5

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego - praca zdalna

Wymagania:

- biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

- doskonała znajomość języka polskiego

- obsługa komputera (MS Office)

- wykształcenie wyższe

- gotowość do pracy zdalnej

- doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy - mile widziane

Zakres obowiązków:

- bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

- korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- umowa o pracę

- możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

Zdjęcia