Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra oferuje

Dodał(a): 686872556

Powiat: Łódź
Telefon: 48 13 43 76 395

Wyświetleń: 224
Ocena: 3.2 Głosów: 44

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Wymagania:

biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami

doskonała znajomość języka polskiego

obsługa komputera (MS Office)

wykształcenie wyższe

gotowość do pracy zdalnej

doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane

Zakres obowiązków:

bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,

korekta językowa gotowych tekstów,

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia

umowa o pracę

możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

Zdjęcia